avi1
avi2
ilustrae panInternet pôžičky online

Konsolidácia pôžičiek

Počet pôžičiek a dlhov stále narastá a tak sa často stáva, že občania spláca niekoľko pôžičiek, kreditné karty a ďalšie rôzne dlhy. Nevýhodou je, že každá pôžička a každý dlh má iné parametre, niektoré mnohokrát aj veľmi nevýhodné úrokové sadzby, ako napríklad kreditné karty. S každým úverom sa tiež spája všelijaké poplatky. Ako túto situáciu zjednodušiť a ešte na tom ušetriť? Riešenie je pomerne jednoduché, stačí previesť všetky dlhy na jeden, nový. Tomuto procesu spojenie pôžičiek sa hovorí konsolidácie pôžičiek.

Aké sú výhody konsolidácie?

Už sme spomenuli zjednodušenie a sprehľadnenie Vašich dlhov kedy budete splácať len jednu jedinú pôžičku. Hllavní výhodou je však úspora. Ušetríte každý mesiac, pretože výsledná splátka konsolidovanej pôžičky bude oveľa nižšia, než súčet existujúcich splátok. Pýtate sa ako je to možné? Odpadnú Vám poplatky za vedenie niekoľkých pôžičiek. Ďalším dôvodom je fakt, že nevýhodné pôžičky s vysokým úrokom prevediete na novú pôžičku, ktorá bude výhodnejšia.

Kto konsolidáciu ponúka?

Konsolidáciu pôžičiek je dnes k dispozícii ako u bankových tak nebankových inštitúcií. Rozdiely sú v podobne ako u pôžičiek v dostupnosti. Bankové konsolidácie je výhodnejšie, avšak len pre bonitných klientov. Ďalšou možnosťou ako vylepšiť úrokovej sadzby svojich zlých pôžičiek je nebankový konsolidácie s ručením nehnuteľností. Nehnuteľnosť Vám totiž výrazne zdvihne bonitu, a tým pádom získate k výhodnejším podmienkam.

Infocentrum:

Ako zvoliť správnu pôžičku?
Základné informácie akú pôžičku zvoliť a aké sú možné riziká a nebezpečenstvá pôžičiek. Časté otázky
Čo Vás najviac zaujíma? Konsolidácia pôžičiek
Spojte všetky vaše dlhy do jedného a ušetrite. Ako sa posudzuje bonita?
Ako a podľa čoho posudzujú poskytovatelia pôžičiek vašu bonitu pred schválením pôžičky? Zmluva o pôžičke
Čo musí zmluva o pôžičke obsahovať a na čo si dať pozor. Desatoro pôžičiek
Než pristúpite k pôžičke, zoznámte sa s možnými rizikami. V desatore uvádzame najdôležitejšie zásady pre požičiavanie.
list

Všetky práva vyhradené. © 2008 - 2024 www.internetpozicky.sk.

Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa je kopírovanie textov a autorských fotografií zakázané. Nie sme poskytovateľom pôžičiek

provozovatele