avi1
avi2
ilustrae panInternet pôžičky online

Bankové pôžičky

V dnešnej dobe asi nikoho neprekvapí, keď sa niekto dostane do finančnej tiesne. Peňazí nie je nazvyš, preto sa môže veľmi ľahko stať, že ich môžete postrádať. V takýchto prípadoch si potom budete musieť veľa vecí odrieknuť. Budete potrebné životné nároky upraviť tak, aby ste vyšli aj s menším množstvom finančných prostriedkov. K zvládnutiu týchto ťažkostí by mala slúžiť najprv banková pôžička.

Pre koho je určená banková pôžička

Banková pôžička je určená pre akúkoľvek fyzickú, často aj právnickú osobu. Ak sa jedná o súkromného klienta, je potrebné, aby bol starší ako 18 rokov. Pre zdarné vybavenie pôžičky je zvyčajne potrebné spĺňať určité bankou stanovené predpoklady, ktorými môže byť napríklad trvalý zdroj príjmov, čistý register dlžníkov alebo iné konkrétnejšie požiadavky. Kto nesplní kritériá bankové pôžičky, musí sa poobzerať po nebankovej pôžičke.

Vybavenie je jednoduché

Ak si myslíte, že máte nárok na priznanie bankové pôžičky, je potrebné v prvom štádiu podať žiadosť. Tú môžete realizovať buď na obchodnom mieste banky, alebo elektronicky prostredníctvom online formulára. V najbližšej dobe následne dôjde k posúdeniu a vydanie rozhodnutia, kde sa dozviete, či vám bola pôžička poskytnutá alebo nie. Ak áno, môžete očakávať finančnú pomoc, o ktorú ste žiadali.

Je z čoho vyberať

Bankové pôžičku môžete dojednať takmer u akejkoľvek bankové inštitúcie. Jedná sa o veľmi rozšírený finančný produkt dnešnej doby. Z tohto dôvodu je ponúkaný prakticky v každej banke. Jednotlivé produkty pôžičiek sa od seba môžu výrazne líšiť vo svojich parametroch. Pred samotnou žiadosťou je teda veľmi vhodné všetky dostupné ponuky porovnať a potom vybrať také, ktoré najviac vyhovujú vašim nárokom a špecifickým požiadavkám. Informácie sa môžu získať priamo na bankových pobočkách, alebo prípadne na internetových stránkach. Môžete sa tiež informovať u finančných poradcov, s ktorými je možné dohodnúť nezávislou schôdzku.

Infocentrum:

Ako zvoliť správnu pôžičku?
Základné informácie akú pôžičku zvoliť a aké sú možné riziká a nebezpečenstvá pôžičiek. Časté otázky
Čo Vás najviac zaujíma? Konsolidácia pôžičiek
Spojte všetky vaše dlhy do jedného a ušetrite. Ako sa posudzuje bonita?
Ako a podľa čoho posudzujú poskytovatelia pôžičiek vašu bonitu pred schválením pôžičky? Zmluva o pôžičke
Čo musí zmluva o pôžičke obsahovať a na čo si dať pozor. Desatoro pôžičiek
Než pristúpite k pôžičke, zoznámte sa s možnými rizikami. V desatore uvádzame najdôležitejšie zásady pre požičiavanie.
list

Všetky práva vyhradené. © 2008 - 2024 www.internetpozicky.sk.

Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa je kopírovanie textov a autorských fotografií zakázané. Nie sme poskytovateľom pôžičiek

provozovatele