avi1
avi2
ilustrae panInternet pôžičky online

Nebankové pôžičky

Až neskutočne rýchlo a nečakane sa môžete v dnešnej dobe dostať do finančných problémov. Mnoho z vás má s týmto bohužiaľ skúsenosti a môže potvrdiť, že je veľmi nepríjemné, keď si nemôžete zadovážiť to, čo by ste chceli a súčasne sa musíte výrazným spôsobom uskromniť. Našťastie sa však ponúka mnoho spoločností, u ktorých je možné vybaviť pôžičky. Vysokej obľube sa dnes teší nebankové pôžičky.

Čo to je nebanková pôžička

Nebanková pôžička je finančná úverový produkt pôžičky, ktorý poskytuje nebankové inštitúcie, spoločnosť alebo súkromná osoba. Na rozdiel od bankových pôžičiek sa vyznačuje celým radom odlišností, mnoho z nich predstavuje pozitíva, niektoré sú však aj negatívne. Nebanková pôžička je štandardne vybavená oveľa rýchlejšie ako bankový úver. Stretávame sa tu však často s vyšším úrokom. Iné môžu byť tiež požiadavky, ktoré treba splniť pre úspešné priznanie a poskytnutie pôžičky ako je dokladovanie príjmu a registre. Na Slovenskom existuje mnoho poskytovateľov nebankových pôžičiek. Jedná sa o pomerne žiadané programy, ktoré denne využíva veľké množstvo ľudí.

Aký je postup vybavenia nebankovej pôžičky

Celý proces vybavenia nebankovej pôžičky je veľmi podobný ako v prípade bankových pôžičiek. Najprv je potrebné riadne preštudovať jednotlivé ponuky. Z týchto si vyberte iba tie, ktoré sú pre vás najefektívnejšie a najprínosnejšie. Následne je potrebné podať žiadosť. Vyplňte online formulár, potom vás bude v najbližšej dobe kontaktovať finančný poradca, ktorý vám upresní ďalší postup. Ak by sa vám nechcelo podávať žiadosť elektronicky, dohodnite si priamo schôdzku s vašim finančníkom a celú záležitosť tak môžete vyriešiť týmto spôsobom. Akonáhle je vám pôžička poskytnutá, môžete začať využívať jej finančné prostriedky, v každom prípade je nutné vždy striktne dodržiavať podmienky, na ktorých ste sa s poskytovateľom nebankové pôžičky dohodli.

Infocentrum:

Ako zvoliť správnu pôžičku?
Základné informácie akú pôžičku zvoliť a aké sú možné riziká a nebezpečenstvá pôžičiek. Časté otázky
Čo Vás najviac zaujíma? Konsolidácia pôžičiek
Spojte všetky vaše dlhy do jedného a ušetrite. Ako sa posudzuje bonita?
Ako a podľa čoho posudzujú poskytovatelia pôžičiek vašu bonitu pred schválením pôžičky? Zmluva o pôžičke
Čo musí zmluva o pôžičke obsahovať a na čo si dať pozor. Desatoro pôžičiek
Než pristúpite k pôžičke, zoznámte sa s možnými rizikami. V desatore uvádzame najdôležitejšie zásady pre požičiavanie.
list

Všetky práva vyhradené. © 2008 - 2024 www.internetpozicky.sk.

Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa je kopírovanie textov a autorských fotografií zakázané. Nie sme poskytovateľom pôžičiek

provozovatele